شرکت پارس نسیم صحرا

شرکت پارس نسیم صحرا، فعالیت خود را با هدف به کارگیری تکنولوژی های نوین در سیستم های سرمایشی و گرمایشی آغاز نموده و در این عرصه به واسطه استفاده از نیروهای مجرب و متخصص، از تجربه و توان علمی وعملی فراوانی بهره مند گردیده است. این شرکت در دو حوزه محصولات تهویه مطبوع متعارف و طراحی و ساخت سیستم های تهویه مطبوع خاص فعالیت می نماید:

دپارتمان محصولات تهویه مطبوع متعارف:
این بخش در طراحی، تامین، نصب و خدمات پس از فروش کلیه سیستم های تهویه مطبوع از جمله داکت اسپلیت، چیلر، مینی چیلر، روف تاپ پکیج، VRF و … فعالیت دارد و تجارب گرانبهایی را در زمینه ارائه محصولات کارخانه های کولکس کویت ( مطابق با استاندارد شرکت YORK آمریکا) و گودمن آمریکا دارا می باشد.

همچنین این شرکت، در زمینه طراحی، اجرا و نصب کانال های از پیش عایق شده (PIR)، کانال های اسپیرال (فلکسی بل)، کانال های گالوانیزه و پارچه ای و متعلقات (اکسسوری) ساخت و نصب کانال فعالیت دارد که رزومه این شرکت در اجرای پروژه های مختلف، خود گواه بر فعالیت حرفه ای و کارشناسانه در این زمینه می باشد.

دپارتمان طراحی و ساخت سیستم های تهویه مطبوع خاص:
شرکت پارس نسیم صحرا، با در اختیار داشتن نیروی انسانی متخصص و مجرب و با دستیابی به دانش فنی روز، در کنار فعالیت های جاری خود درصدد طراحی، ساخت، نصب، راه اندازی و خدمات پس از فروش پروژه های خاص که مورد نیاز صنایع کشور بوده و نیاز به دانش فنی ویژه ای داشته اند، بر آمده است. از جمله موارد یاد شده می توان به ارائه خدمات مهندسی و تامین سیستم های تهویه مطبوع در حوزه صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهی، صنایع داروسازی و بیمارستانی و سیستم های تهویه مطبوع فراساحلی و انواع شناور را نام برد.

شرکت پارس نسیم صحرا، به عنوان شریک تجاری با شرکت آرمانیک صنعت همکاری می نماید.

گواهینامه ها

اطمینان شما سرمایه ماست